O nas

Firma PROKOFEN

         Dzięki wykwalifikowanej kadrze i przemyślanym decyzjom staliśmy się wiodącym producentem stolarki otworowej PVC i aluminium. Od początku działalności stawialiśmy na innowacyjne technologie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Dzięki temu oferujemy klientom bardzo wysokiej jakości produkty zachowując równocześnie konkurencyjną cenę.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na produkcję sprawdzonych i trwałych wyrobów, a piętnastoletnie doświadczenie pozwala sprostać nawet bardzo skomplikowanym zamówieniom, dlatego w ofercie mamy między innymi okna niestandardowe, okna renowacyjne, drzwi tarasowe harmonijkowe, drzwi antypaniczne, rolety zewnętrzne i wiele innych nietypowych rozwiązań.

Nasze wyroby cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie.

Celem który zawsze nam przyświeca w przypadku każdego zamówienia to satysfakcja kupującego – i Ty dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Liczby mówią same za siebie:

0 +
Zadowolonych klientów
0
Lat na rynku
0
Zrealizowanych projektów

JAKOŚĆ

Najważniejszym celem jaki sobie stawiamy to wysoka jakość naszych produktów. Każdy z nas na co dzień użytkuje okna czy to drzwi w swoim domu. Częsta eksploatacja tych produktów wymaga od nas użycia do ich produkcji jak najwyższej jakości materiałów. Dzięki specjalistycznym maszynom i skrupulatnym doborze komponentów o doskonałych parametrach, nasze produkty będą służyły niezawodnie w Waszych domach przez wiele lat.

TERMINOWOŚĆ

Wymiana okien na nowe czy realizacja stanu zamkniętego w Waszym wymarzonym, budującym się domu, wymagają skrupulatnego zaplanowania momentu montażu stolarki otworowej. Nasza firma dzięki specjalistycznemu systemowi nadzorującemu produkcję wyznacza dokładny termin dostawy dla każdego naszego klienta, tak aby on mógł w pełni zrealizować w 100% założony przez siebie plan.

INNOWACYJNOŚĆ

Wzrost cen paliw stałych, coraz to większa świadomość ekologiczna społeczeństw oraz rozwój technologiczny mają swoje odzwierciedlenie w proponowanej przez nas ofercie. Nasze produkty są wyposażone nowoczesne systemy otwierania okien i drzwi. Wysokie parametry izolacyjne profili i szyb używanych przez nas do produkcji, pozwalają nam na wykonanie okien, które pozwolą Wam na zatrzymanie strat cieplnych, które charakteryzują stare systemy okienne.